resim
Reklam
Reklam
Önce Kocaeli

ZEKİ AYGÜN GÖREVE BAŞLADI

ZEKİ AYGÜN GÖREVE BAŞLADI

31 Mart tarihinde gerçekleşen Mahalli İdareler seçimlerinde halkın teveccühüyle Derince Belediye Başkanlığı görevine seçilen Zeki Aygün, mazbatasını aldıktan sonra görevine başladı

ÖNEMLİ GÖREVLERDE BULUNDU
TBMM bünyesinde 24, 25 ve 26. dönem AK Parti Kocaeli Milletvekili olarak başarıyla görev yapan Zeki Aygün, 31 Mart seçimleri ile birliktebelediye başkanı olarak seçildiği Derince’dekiyeni görevine mazbatasını aldıktan sonra, düzenlenen törenle başladı.Yerel seçimlerde 40 bini aşkınDerinceli’nin oyunu alarak başkanlık koltuğuna oturan Zeki Aygün’ün görevine başladığı ilk günkü programa AK Parti Derince İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu, MHP Derince İlçe Başkanı Zeki Omurca,AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Züleyha Uslu, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Tanju Yılmaz, meclis üyeleri, muhtarlar, Cumhur İttifakı ilçe ana kademe, kadın ve gençlik kolları yöneticileri, teşkilat mensupları ve ilçe halkı yoğun ilgi gösterdi. 
‘HALKIN YANINDA OLACAĞIZ’
AK Parti İlçe Başkanı Selçuk Çakıroğlu’nun çiçek takdim ettiği Başkan Zeki Aygün, Derince’yegönül belediyeciliği ekseninde hizmet etmek için yola çıktıklarını belirterek “Seçim yarışı artık geride kaldı ve halkımız bize ilçemizi yönetmek için yetki verdi. İnşallah Derince’miz için hayırlı hizmetlere imza atarız. Meclis üyelerimizle, muhtarlarımızla ve halkımızla istişare ederek Derince’mize birlikte katkı sunacağız. Meclis üyelerimizi aynı zamanda yerel milletvekillerimiz olarak değerlendirebiliriz. El birliği içerisinde her zaman halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. İlk meclis toplantımızı önümüzdeki günlerde yaparak çalışmalarımıza başlayacağız. Seçim süreci boyunca ortaya koyduğumuz projelerimizi bir bir planlayıp uygulamaya geçireceğiz. Bundan sonra vakit Derince’mize hizmet etme vakti. Rabbim çıkmış olduğumuz bu yolda yar ve yardımcımız olsun.” dedi.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ