resim
Reklam
Reklam
Önce Kocaeli

GÖNÜL:HİZMETLERİMİZİ ARTIRARAK DEVAM ETTİRECEĞİZ

GÖNÜL:HİZMETLERİMİZİ ARTIRARAK DEVAM ETTİRECEĞİZ
Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, olumsuz hava koşulları nedeni ile ileri bir tarihe aldığı Yenişehir Seçim Ofisi’nin önünü dolduran ve sağanak yağmura rağmen gelen vatandaşı yalnız bırakmadı.

Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, geçtiğimiz gün yapılacak olan Yenişehir Seçim Ofisi’nin açılışını olumsuz hava koşulları nedeni ile bir başka tarihe ertelemişti. Sağanak yağmur yağışına aldırış etmeden seçim ofisini tıklım tıklım dolduran Yenişehir Mahallesi halkını ne başkan adayı Gönül ne de AK Parti kadroları yalnız bırakmadı. Seçim ofisini büyük bir heyecan ve coşku ile dolduran vatandaşları ziyaret eden başkan adayı Gönül’e, AK Parti Milletvekili İlyas Şeker, İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, Cumhur İttifakı AK Parti Kocaeli Büyükşehir Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, İzmit İlçe Başkanı Ali Güney, İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, İzmit İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve Meclis Üyesi Adayı Aykut Çağlayan ile meclis üyesi adayları eşlik etti. Program kapsamında konuşmasını gerçekleştiren Başkan Adayı Gönül, “Yerel seçimlere ilk defa Cumhur İttifakı olarak giriyoruz. Bu ittifakı yüreğinde millet ve vatan sevdalısı olanların kurduğunu hepimiz biliyoruz. Dolayısı ile ben bu yarıştan endişe duymuyorum” dedi.

BİRİNCİLİK İLE ÇIKARACAKSINIZ

“Bu yağmurun altında bizleri dinlediğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Reis boşuna beraber yürüdük biz bu yollarda şarkısını söylemiyor” diyerek sözlerine başlayan Cumhur İttifakı AK Parti Kocaeli Büyükşehir Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, “Allah’ın izni ile 31 Mart akşamından sonra İzmit Belediyesi’nin bayrağını Sibel Ablamız devralacak. Yağmurun altında duran yol arkadaşlarımız, 31 Mart akşamında bizlerle beraber olacaktır. Ben buradan bunu görüyorum. Bir kez daha AK Partimizi ve Cumhur İttifakımızı birincilik ile çıkaracaksınız” dedi.

YENİŞEHİR KOCAMAN BİR MAHALLE OLDU

Yağmura rağmen seçim ofisine gelerek desteklerini esirgemeyen Yenişehir Mahallesi halkına teşekkürlerini sunan Cumhur İttifakı AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini temenni ediyoruz. Şimdiye kadar Kocaeli ve İzmit için alın teri döken bütün isimlere huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Bizler çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayana kadar inanarak çalışmaya devam ediyoruz. Yenişehir Mahallesi bizim gözbebeğimiz, iftiharımızdır. Yenişehir çok büyüdü ve kocaman bir mahalle oldu. Ben de sizleri mahallenin sakini değil sahibi yapacağım. Yenişehir’i sizlerle birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.

HİZMETLERİMİZİ ARTIRARAK DEVAM ETTİRECEĞİZ

Açıklamalarına devam eden başkan adayı Gönül, “Yerel seçimlere ilk defa Cumhur İttifakı olarak giriyoruz. Bu ittifakı yüreğinde millet ve vatan sevdalısı olanların kurduğunu hepimiz biliyoruz. Dolayısı ile ben bu yarıştan endişe duymuyorum. Bizler hem çalışıyor hem de inanıyoruz. Yenişehir Mahallesi’nde gençlerimiz için spor merkezlerini, kadınlarımız için kurs merkezlerini artırarak devam ettirirken amatör spor kulüplerimizin de yanında olacağız. Şimdiye kadar birçok hizmet yapıldı. Bizler de artık o hizmetleri artırarak devam ettirmek istiyoruz. Buradan hepinize Sibel Gönül sözü veriyorum. Allah’ın izni ile son nefesimize kadar Yenişehir ve İzmit için çok fazla çalışacağız” ifadelerini kullandı.

BU BİRLİKTELİK GÜZEL HİZMETLE YAPACAKTIR

Son olarak konuşmasını gerçekleştiren AK Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, “Sibel Ablamız, mimar olduğu için oldukça şanslısınız. Uzun bir süredir bir mimar başkanımız olmamıştı. İnanın ki, mimarlık projelerini nasıl nokta nokta şekillendirdiyse İzmit’te eksik kalan ne kadar yer varsa nokta nokta tamamlayacaktır. Tahir Hocamız da bu işin ustasıdır. Nerede eksik varsa bilen bir kardeşimizdir. Büyükşehir Belediyesi ve İzmit Belediyesi birlikteliği güzel işler yapacaktır. Geçmişinizde hizmet yapma vizyonuna sahip değilseniz hizmet etme şansınız yoktur. AK Parti iktidarından önce bu sıkıntılar yaşanmıştı. Çok şükür ki partimiz ile bu eksiklikler ciddi anlama giderildi” dedi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ