resim
Reklam
Reklam
Önce Kocaeli

GÖLCÜK TERSANESİ’NDE MÜLAKATA GİRECEKLER

GÖLCÜK TERSANESİ’NDE MÜLAKATA GİRECEKLER
Gölcük Tersanesi’ne 290 işçi alımı yapılacağı açıklanmış ve binlerce kişi başvuruda bulunmuştu. Başvurular sonucunda kura çekimi tamamlanırken mülakata girmeye hak kazanan isimler de belli oldu
 
Gölcük Tersanesi’nde mülakata girmeye hak kazanan isimler
Gölcük Tersanesi’ne 290 işçi alımı yapılacağı açıklanmış ve binlerce kişi başvuruda bulunmuştu. Başvurular sonucunda kura çekimi tamamlanırken mülakata girmeye hak kazanan isimler de belli oldu.
Gölcük Tersanesi’ne 290 işçi alımı yapılacağı açıklanmış ve binlerce kişi başvuruda bulunmuştu. İŞKUR üzerinden alınan başvurulara çok sayıda vatandaş yoğun ilgi göstermişti. Mülakata katılmaya hak kazanan isimler, işçi alımını yapacak kamu kurum ve kuruluşunun internet sitesinden açıklandı.
Gölcük Tersanesi’ne alınacak 290 işçi için kura çekimi tarihi olarak 9 Nisan işaret edilmişti. İŞKUR üzerinden yapılacak alım için 30 bin üzerinde kişi başvuru yaptı. Gerçekleşen kura çekimi sonucunda 1160 isim belirlendi. Bu isimler daha sonra mülakatlara girecek ve Gölcük Tersanesi’nde çalışacak 290 kişi belirlenecek.
Kura sonuçları Milli Savunma Bakanlığı’nın sitesinden açıklandı.

https://sorgula.msb.gov.tr/MsbKurumsal/public/sonuc_sorgula/sonucSorgulaGeneric.xhtml

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ