resim
Reklam
Reklam
Önce Kocaeli

GEBZE’DE NİSAN AYI MECLİSİ GERÇEKLEŞTİ

GEBZE’DE NİSAN AYI MECLİSİ GERÇEKLEŞTİ

Gebze Belediyesi nisan ayı meclisi, yeni Başkan Zinnur Büyükgöz başkanlığında gerçekleşti. Komisyonlar belirlenirken, Büyükgöz yeni dönemin hayırlı olmasını diledi.

Gebze Belediyesi nisan ayı meclisi öncesi, Başkan Zinnur Büyükgöz Atatürk anıtına belediye çelengi bıraktı. Ardından da meclise geçildi. Yeni Başkan Zinnur Büyükgöz meclis oturumu öncesi gerçekleştirdiği selamlama konuşmasına 31 Mart seçimlerinin ülkeye ve tüm insanlık alemine hayırlara vesile olması temennisinde bulundu. Büyükgöz, “Biz burada artık siyasi partilerin meclisi değil 400 bin Gebzelimizin yasama görevini yapan sorumlularız. Dolayısıyla biz burada hep beraber Gebze’nin sorunları için, yarınları için ortak bir paydada katılımcı bir anlayışla inşallah Gebze’mize en iyi şekilde hizmet etmenin çabası ve gayreti içeresinde olacağız. Allah’tan yeni dönemin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.  

BAŞKAN VEKİLLERİ
Gündem maddelerinin tek tek görüşüldüğü nisan ayı meclis oturumunda ilk olarak Meclis birinci başkan vekilliğine Selamet Güner, ikinci başkan vekilliğine ise Şenay Önder seçildi. Katip üyeliğine seçimler isimler Osman Sezer ve Ahmet Hüseyin Çelebi oldu. Encümen Üyeleri ise Sedat Çelik, Talip Demir ve Ahmet Malkoç oldu. 

KOMİSYON ÜYELERİ 
İmar Komisyonu üyeliğine Sefa Zengin, Nur Şentürk, Mehmet Dinç, Hasan Soba, Cavit Kapoğlu; Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliğine A. Hüseyin Çelebi, Mustafa Demirhan, Mahmut Yandık, Yaşar Çakmak, Şahin Yılmazel; Hukuk Dilekçe Tetkik ve İsimlendirme Komisyonu üyeliğine Güler Şahin Gencay, İrfan İrtegün, Ayhan Yılmaz, Sertan Tunçel, Saide Arslan Çalışkan; Çevre ve Sağlık Komisyonu üyeliğine Yasemin Özdemir, Harun Penbegüllü, Davut Kabaca, Abdullah Kahraman, Erhan Bölük; Kültür Komisyonu üyeliğine Hasan Özdemir, Mahmut Yandık, Sadık Güvenç, Vahip Angur, Gökhan Yamen; Eğitim Komisyonu üyeliğine Vasfiye Aydın, Yasemin Özdemir, Cemil Kalyoncu, Vahip Angur, Osman Kurum; Gençlik ve Spor Komisyonu üyeliğine Ayhan Yılmaz, Osman Sezer, Nur Şentürk, Ahmet Malkoç, Sinan Çeper seçildi.


BİRLİK ÜYELERİ
Yapılan oylama sonucunda Marmara Belediyeler Birliği üyeliğine Hasan Soba, İrfan İrtegün, Tarihi Kentler Birliği üyeliğine Nur Şentürk, Güler Şahin Gencay, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği üyeliğine Sedat Çelik, Yaşar Çakmak, Ahmet Malkoç, Osman Sezer, Türk dünyası Belediyeler Birliği üyeliğine Ayhan Yılmaz, Mehmet Dinç, Yağlı Güreşler Düzenleyen Kentler Birliği üyeliğine Sadık Güvenç, Mustafa Demirhan, Davut Kabaca, Selamat Güner, Abdullah Kahraman seçildi. 


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ