resim
Reklam
Reklam
Önce Kocaeli

DERİNCE’DE MİLLET İTTİFAKI MAZBATALARINI ALDI

DERİNCE’DE MİLLET İTTİFAKI MAZBATALARINI ALDI

31 Mart 2019 yerel seçimlerinin sona ermesinin ardından Millet İttifakı Derince Meclis Üyeleri Kocaeli Adliyesi’ne gelerek mazbatalarını aldı 

Bugün netleşen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ve İYİ Parti Derince Meclis Üyeleri Kocaeli Adliyesi’ne gelerek mazbatalarını aldı. Mazbata töreninde Millet İttifakı CHP Derince Belediye Başkan Adayı Sertif Gökçe, CHP İl Başkan vekili Hüseyin Ağırman, CHP İl Yöneticileri, CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer, İYİ Parti Derince İlçe Başkanı Selman Gürpınar, ilçe teşkilatları ve çok sayıda partili katıldı. 

MÜCADELEDEN VAZGEÇMİYORUZ

Mazbata alımı sonrası açıklamalarda bulunan CHP Derince İlçe Başkanı Nihat Değer” Bundan sonraki beş yıllık süreçte Derinceliler kaybetti ancak biz mücadelen vazgeçmiyoruz. Kaybeden Derinceliler oldu. Yargı süreci tamamlanmasına rağmen durumu AİHM’e kadar taşıyacağız. Derince’de yönetimden kaynaklı olumsuz bir sonuçlar yaşanacağı kendini belli ediyor. Siyasal iktidar işine geldiği yerlerde itiraz ediyor. İstanbul’u da vermeyeceğiz. Bizler tüm Derincelilerin yanındayız 13 meclis üyemiz ile birlikte yanlarında olacağız” dedi. 

GÜZEL PROJELERİMİZ VARDI Derince Belediye Başkan Adayı Sertif Gökçe ise” Bugün artık yargı sürecinin sonuna geldik. Meclis Üyelerimiz çok aktif şekilde Derince’de vatandaşlarımızın haklarını savunacak. Çok güzel projelerimiz vardı” ifadelerinde bulundu. 

İŞTE MİLLET İTTİFAKI DERİNCE MECLİS ÜYELERİ

Nurcan Acaroğlu Göktaş

Mehmet Nuri Paşa

Erhan Akpınar

Yakup Deniz

Yılmaz Filiz

Mustafa Çalık

Ali Avcı

Rıza Özcan Elden

Yunus Emre Şimşek

Levent Alpak

Mehmet Turan

Yusuf Giray

İbrahim Türkçakal

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ