resim
Reklam
Reklam
Önce Kocaeli

AKŞENER’DEN DİKKAT ÇEKEN KOCAELİ ÖRNEĞİ

AKŞENER’DEN DİKKAT ÇEKEN KOCAELİ ÖRNEĞİ

İstanbul seçiminde yaşanan büyük kriz devam ediyor. AK Parti cephesinden yükselen “Seçim iptal edilsin ve yenilensin” yönündeki isteklere ise Millet İttifakı’ndan ise AK Parti’ye tepki, YSK’ya uyarılar var. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener bir araya geldi.  

Toplantı sonunda yapılan basın toplantısında CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, YSK’yı 7 maddeyle uyarırken İYİ Parti Genel Başkanı Akşener ise çok sert bir konuşma yaptı. Akşener sandık güvenliği ile ilgili düşüncelerini anlatırken Kocaeli’den örnek verdi. 

“3 ay ikamet etme zorunluluğu olan yasadaki zorunluluğu siz kaldırdınız. İstanbul seçimlerinde Binali Yıldırım 2 oyla kazanmış olsaydı biz bunları konuşuyor olacak mıydık? Büyükçekmece’de okullara gidip 15 yaşındaki çocuklara ifade verdiren polis marifetiyle ifadeler alan seçim anlayışı olamaz. Türkiye’de böyle bir şey Evren döneminde bile görülmedi.  

Sandık görevlilerinin asker olduğuna dair şikayet var Sayın Erdoğan’ın ağzından. Kocaeli’de köylerde imamlar görevlendirildi. Köylerde sandık başkanı olan imamlarımız var. Bunları tayin eden sizsiniz. Bitmeyen bir FETÖ isnadı var her konuda niye mücadelenizi doğru dürüst yapmıyorsunuz? Sayın Erdoğan o gün cemaat denilen bugün FETÖ denilen o gruba karşı uzaktı. Aradan ne zaman geçti ne oldu kim ya da kimler Sayın Erdoğan o masaya o grupla masaya oturdu? Kim oturttu kardeşim seni?” 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ