resim
Reklam
Reklam
Önce Kocaeli

TARHAN:HER SEÇİM DÖNEMİ VAAD VAR İCRAAT YOK

TARHAN:HER SEÇİM DÖNEMİ VAAD VAR İCRAAT YOK

CHP Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Hürriyet ve Yavuz Selim mahallerinde yaşanan tapu sorunuyla ilgili “Artık yeter, 40 yıllık sorunu çözün” dedi.

CHP Kocaeli Milletvekili ve CHP Sanayi Komisyonu Sözcüsü Tahsin Tarhan, Hürriyet ve Yavuz Selim mahallerinde yaşanan tapu sorunu ile ilgili basın açıklaması gerçekleştirdi. Tarhan, şunları kaydetti: “Neredeyse 40 yıldır devam eden bir sorunla vatandaşlarımız mağdur ediliyor. Defalarca toplantılar yaptık. Tapu sorununun nasıl çözüleceğini örnek belediyelerin neler yaptığı anlattık. Şimdi hazine arazisi olan yerlerdeki tapular, 2B arazisi olan yerlerdeki tapular diye ayırarak vatandaşı yine mağdur ediyorlar. Bu işin artık lamı cimi yok vatandaşa tapusunu vermek zorundayız.

HER SEÇİM DÖNEMİ VAAD VAR İCRAAT YOK

Özellikle her seçim döneminde vatandaşa vaatlerde bulunanları artık elini taşın altına sokmaya davet ediyorum. Sorun belli, çözümü belli vatandaşı oyalamanın manası kalmamıştır. Yıllardır aynı mahallede, aynı evde yaşamış insanlara size tapunuzu veremiyoruz demek, vermemek ayıptır, günahtır.

SON TAPU ALINANA KADAR PEŞİNDE OLACAĞIZ

Hürriyet ve Yavuz Selim mahallelerinin tapu sorununu artık bilmeyen yok, vatandaşı oyalama yöntemine giden, topu bürokrasiye atıp, işi yokuşa süren kim varsa karşısında olacağız. Hak sahibi olan vatandaşlarımız son tapuyu alana kadar bu işin peşini bırakmayacağız.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ