resim
Reklam
Reklam
Önce Kocaeli

SALI GÜNÜ DOSYASINI TESLİM EDECEK.

SALI GÜNÜ DOSYASINI TESLİM EDECEK.

CHP’ de parti içi adaylık sürecinin sona ermesinin ardından gözler, yönetimlerde yer almayan partililere çevrildi. İzmit için Belediye Başkanlığında şu ana kadar resmi bir başvuru olmamasına rağmen Selman Yıldırım, Cengiz Çakar, Bekir Yurdagül, Fikret Toker, Engin Özcan,Nazif Korkmaz gibi isimlerin önümüzdeki günlerde başvuru yapabileceği CHP Kulislerinin konuşulanları arasında yer alıyor.

SALI GÜNÜ DOSYASINI TESLİM EDECEK

Daha önce de adaylık konusunda gündeme gelen Hikmet Erenkaya’nın CHP İzmit ilçe başkanlığıyla çekilen fotoğrafı,
aday iddialarını daha da arttırmıştı. Erenkaya cephesinden ve parti kulislerinde konuşulanlara göre Hikmet Erenkaya’ nın Salı günü dosyasını ilçe başkanlığına teslim edeceği konuşuyor.

GEÇTİĞİMİZ HAFTA İLÇE BAŞKANLIĞINI ZİYARET ETTİ

Geçtiğimiz hafta ilçe başkanlığını ziyaret eden Erenkaya, gazetecilerin aday oluyormusunuz sorusuna, Ekonomik kriz ülkemizi etkiliyor,  Türkiye’nin bu zor sürecinde partili olan ve olmayan herkesin tek bir çatı altında toplanıp İzmit’in ve ülkenin iyiye gitmesi yönünde hareket etmesi gerekiyor. Tek amacımız, Türkiye’nin kalkınması olması gerektiği yönünde hareket edilmelidir” demişti.

HİKMET ERENKAYA KİMDİR?

10 Ekim 1953 tarihinde Kocaeli’de doğdu. Babasının adı Cemal, annesinin adı Hatice’dir. İstanbul Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık Bölümü’nü bitirdi.

Mimar olarak çalıştı. Kocaeli Mimarlar Odası Başkanlığı görevinde bulundu. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı oldu. 23. Dönem Kocaeli milletvekilidir.

Orta düzeyde Almanca bilen Erenkaya, evli ve iki çocuk babasıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ