resim
Reklam
Reklam
Önce Kocaeli

HÜRRİYET’E GENÇLERDEN BÜYÜK DESTEK

HÜRRİYET’E GENÇLERDEN BÜYÜK DESTEK

Dün akşam sosyal medyada linç girişimine mağruz kalan İzmit belediye başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e CHP’li gençler sahip çıktı.

CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız ün gece sosyal medya hesabında paylaştığı açıklama ile Hürriyet’in milliyetçiliğine laf edenlere karşı sert çıktı.

CHP İl Gençlik kolu başkanı Emre Andız konuyla ilgili gençler adına bir açıklama yayımladı. Andız, yaptığı açıklamada Hürriyet’in Atatürk sevgisini sorgulamanın haksızlık olduğunu söyledi. Açıklamasının devamında ise Andız şu ifadelere yer verdi: “Hepinizin bildiği gibi 15 yıllık AKP iktidarına 31 Mart itibariyle İzmit’imizin gülümsemesiyle son verdik.Almış oldukları yenilgiyi üzerlerinden bir türlü atamayan AKP İzmit’te yapılan her türlü olumlu hizmete köstek olmaya devam etmekteki ısrarını sürdürmektedir. Bu noktanın altını ısrarla çiziyoruz. Sanat Fest adı altında düzenlenen festivalde hedef Kadının Gücünü göstermektir. Ancak içerik tamamen saptırılarak farklı noktalara çekilmekte Sayın Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet haksız bir şekilde hedef gösterilmektedir. Her platformda Kadının öz gücünden rahatsız olan iktidar maalesef İzmit’teki siyasi sahnede seviyeyi tamamen yerlere sermiştir. Kimsenin haddini değildir ki ;Cumhuriyet Halk Partili bir belediye başkanının Atatürkçülük ve vatan sevgisini sorgulama çabasına girmek. Yolda yürüyen herkesi neredeyse terör suçu ile ilişkilendirecek bir hal alan politikanız halk nezdinde sınıfta kalmıştır. Bu iftiraları atanları aynaya bakmaya davet ediyoruz. Geçmişte Şivan Perver ile sahne alanlar bizlere vatan sevgisini öğretemezler. Bizler doğru bildiğimiz her konuda karşınızda bir duvar gibi durmaya, yıllarca yandaslarınıza yönlerdiğiniz muslukları, halkımıza çevirmeye devam edeceğiz. İlk günkü Aşkla İzmit’e hizmet sevdasıyla yoluna devam eden Belediye Başkanımız Fatma Kaplan Hürriyet ile attığınız tüm iftiraların karşısında sizleri mahçup etmeye devam edeceğiz. Unutmayın ki CHP’nin Gençleri, Gençlerin CHP’si Var.”

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ