resim
Reklam
Reklam
Önce Kocaeli

ELDEN, “YILLARCA YAPTIĞINIZ ŞOVLARI GÜN YÜZÜNE ÇIKARTIYORUZ”

ELDEN, “YILLARCA YAPTIĞINIZ ŞOVLARI GÜN YÜZÜNE ÇIKARTIYORUZ”

Kocaeli Büyükşehir ve Derince Belediyesi AK Partili Meclis Üyesi Ayşe Şiranün, Derince Belediyesi’nin Ekim ayı meclis toplantısı öncesi bir basın açıklaması yaparak CHP’lileri şov yapmakla suçlamıştı. CHP’nin genç meclis üyesi Rıza Özcan Elden, Şiranün’ün CHP’liler şov yapıyorlar sözlerine sert cevap verdi.

ELDEN, “BU KAPIDAN EKMEK ÇIKMAZ”

Derince Belediyesi AKP Meclis Üyesi Ayşe Şiranün Ekim ayı meclis toplanışından önce yapmış olduğu açıklamasında siyasi nezaketi bir kenara bırakarak Grubumuzu şov yapmakla suçlamıştır.  Derince halkının problemlerini yüzlerine vurduğumuzdan duydukları rahatsızlığı bir kez daha gözler önüne sermişlerdir diyen CHP Derince Belediye Meclis Üyesi Rıza Özcan Elden, “Bir belediye başkanının samimiyetini Huzur Hakkından Feragat’a bağlayacak kadar siyasetten uzak tavırlarıyla çıkış yapmaya çalışan Şiranün’e tavsiyem “Bu kapıdan ekmek çıkmayacağı” yönünde olacaktır” dedi.

ELDEN, “YILLARCA YAPTIĞINIZ ŞOVLARI GÜN YÜZÜNE ÇIKARTIYORUZ”

Sayın Şiranün’ün hassasiyet göstermesi gereken daha önemli konular olduğunu düşünmekteyim diyerek sözlerini devam ettiren Elden, “Mesela AKP Meclis Üyesi Hamza Macit’in Sırrıpaşa Mahallesinde bulunan 5 katlı binasına çıktığı kaçak kattan dolayı verdiğimiz önergeyi reddeden AKP ve MHP Grubu Meclis Üyeleri gönüllere taht kuruyoruz derken bu olaya göz yummaktan mı bahsetmektedir. Yine Şeffaflık adına vermiş olduğumuz Canlı Meclis Yayını önergesini reddederken Derince Halkından neyi sakladığınızı sormak hakkımız değil mi? Sayın Şiranün’e son olarak tavsiyem şu yönde olacaktır. Partimiz hiçbir zaman Şov yapmaz. Sizin yıllarca yaptığınız şovları bugün olduğu gibi gün yüzüne çıkartarak, Halkımızın gerçeklerle yüzleşmesine yardımcı olur” ifadelerini kullandı.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ