resim
Reklam
Reklam
Önce Kocaeli

CHP’li Gençler Darıca’ya Değişimi Getirecek

CHP’li Gençler Darıca’ya Değişimi Getirecek

Pazar günü gerçekleşecek olan mali seçimler için adaylar artık son çalışmalarını gerçekleştiriyor. Muhalefetin bu dönemki adaylarına baktığımız zaman 13-0 ın değişip değişmeyeceğini merak ediyoruz.Bu seçimlerin önceki seçimlere bakılarak daha kıran kırana geçtiğini söyleyebiliriz.Cumhuriyet Halk Partisi ve İyi Parti’nin oluşturduğu Millet İttifakı adaylarının yaptırdığı anketlere göre seçim İzmit,Derince, Gölcük ve Darıca’da başa baş gidiyor.Millet İttifakı bu ilçelerde iddialarını sürdürmeye devam ediyor.

Seçimin Sürpriz İlçesi Darıca

2018 Genel Seçimleri ile kıyaslar isek alınması en zor ilçelerden biri olarak görülen Darıca,yaptıkları çalışmalarla alkış topluyor.Kocaeli’de en genç adaylardan biri olan Yakup Törk,mühendis olmasıyla ve sporcu kişiliği ile Darıca halkının gönlünde yer edinmeyi başardı. Yaptığı saha çalışmaları ve sosyal medya kullanımındaki aktifliği ile dikkat çeken Törk partisine ve Darıca halkına umut olmayı başardı.

Bu Yolda En Büyük Destekçisi Gençler

Darıcalı Gençler kendileri gibi genç aday olan Yakup Törk’e büyük destek oluyorlar.Ümit Kızılbuğa’nın başkanlığını yaptığı CHP Darıca Gençlik Kolları tüm enerjilerini seçim çalışmaları için harcıyorlar.Daha önce iki dönem gençlik kolları başkanlığı yapmış olan  Aydın Işık’ın Törk’ün meclis listesinde 3. sırada bulunmasıda gençlerin kenetlenmesini sağlamış durumda.Darıca’ya baktığımız zaman zafere inanmış bir gençlik gördüğünü söyleyen başkan Kızılbuğa,Darıca’ya değişimi gençlerin getireceğini ifade etti.

Genç Meclis Üyesi Adayları Tam Gaz Çalışmalara Devam Ediyor

Aydın Işık’ın yanı sıra listede yer alan genç adaylardan  Özkan Sarıtoprak,Burcu Başer Üstün ve Ozan Kaşıkçı da seçim çalışmaları boyunca yorulmadan adayları Yakup Törk’ün ve gençlerin yanında yer aldılar.Darıca’da ki çalışmalara bakıldığı zaman bu seçimlerde Darıcalı gençlerin devrim yapacağını söyleyebiliriz

.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ