resim
Reklam
Reklam
Önce Kocaeli

BÜYÜKŞEHİR’DE 3 İSTİFA DAHA

BÜYÜKŞEHİR’DE 3 İSTİFA DAHA

Büyükşehir Belediyesi’nden yeni yönetim ile birlikte istifalarda başladı. Başkan danışmanları Nermin Tol ve Abdullah Erol, Protokol Koordinatörü Yüksel Özdemir istifalarını verdi


31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Tahir Büyükakın’ın önünü açmak ve kendi ekibini oluşturması için üst kademede yöneticiler istifa etmeye başladı. İbrahim Karaosmanoğlu döneminde başkanvekilliği yapan Zekeriya Özak’ın ardından Genel Sekreter İlhan Bayram ve Başkan Danışmanı Ömer Polat, Adnan Bilgiç’in ardından 2 danışman ve 1 koordinatör daha istifalarını verdi.

HAYIR İŞLERİ YAPACAK

Büyükşehir eski Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun sendikal konularda danışmanlığını yapan Abdullah Erol, 2008 yılından bu yana yürüttüğü danışmanlık görevinden istifa etti. Yeni gelen ekibin önünü açmak amacı ile istifa ettiğini söyleyen Erol, bundan sonra hayır işleri için çalışmalarını sürdüreceğini kaydetti. Erol aynı zamanda emekliliğini de doldurdu ve emekli oldu.

ÖNEMLİ ÇALIŞMALAR YAPTI

2005 yılından bu yana İbrahim Karaosmanoğlu’nun danışmanlığını yapan Nermin Tol’da görevinden istifa eden isimler arasında. Çevre ve spor alanında danışmanlık yapan Tol, özellikle sabah yürüyüşlerinin ve ağaç dikimi konusunda önemli çalışmaların başlamasında etkin rol aldı. Tol, bundan sonraki yaşamında TEMA Vakfında çalışmalar yapacak ve daha çok ağaç dikilmesini sağlayacak, daha çok çevre çalışmasına imza atacak.

İKİ GÖREVDEN İSTİFA ETTİ

Büyükşehir belediyesinde protokol işleri koordinatörlüğü yapan ve belediyenin camilerle ilgili çalışmalarında yer alan Yüksel Özdemir’de istifa etti. Uzun yıllardır Büyükşehir’de çalışma yapan Özdemir, aynı zamanda Belde A.Ş Denetim Kurulu üyeliğinden de istifa etti. Yüksel, bundan sonra kurduğu Cami Dernekleri Federasyonu genel başkanlığı görevini daha aktif bir şekilde yerine getirecek


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ