resim
Reklam
Reklam
Önce Kocaeli

ANDIZ VE EKİBİ EMEK,GELECEK VE ZAFER KAMPI’NDA

ANDIZ VE EKİBİ EMEK,GELECEK VE ZAFER KAMPI’NDA

CHP Gençlik Kolları Genel Merkezi tarafından düzenlenen “Emek, Gelecek ve Zafer “Kampı, Türkiye’nin 7 bölgesinden gelen 160 kişinin katılımıyla başladı. Kampa CHP Gençlik Kolları Kocaeli İl Başkanı Emre Andız, CHP Gençlik Kolları Başiskele İlçe Başkanı Levent Soycan, Gençlik Kolları İl Yöneticileri de katılım gösterdi.

CHP Gençlik Kolları Genel Merkezi tarafından düzenlenen Emek, Gelecek ve Zafer Kampı, Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin ve CHP Seferihisar İlçe Gençlik Kolları desteği ile Seferihisar Teos Ormancı Tesisleri’nde başladı. 30 Temmuz-3 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan kampa CHP Gençlik Kolları Kocaeli İl Başkanı Emre Andız, CHP Gençlik Kolları Başiskele İlçe Başkanı Levent Soycan, Gençlik Kolları İl Yöneticileri aynı zamanda Kartepe Belediye Meclis Üyesi olan Tugay Adak ve Av. Zeki Karakadılar da katılım gösterdi. Türkiye’nin 7 bölgesinden gelen gençler kampta; 9 konferans, eş zamanlı ve tematik 4 atölye çalışmasına katılacak. Programlarda, dört ana tema çevresinde panel ve forumlarda düzenlenecek.

RAPOR HAZIRLANACAK

Kampta yer alacak konferansların konukları da, CHP Genel Başkan Yardımcıları; Oğuz Kaan Salıcı, Özgür Özel, Veli Ağbaba, Fethi Açıkel, Onursal Adıgüzel ile CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu olacak. Bununla beraber yerel yönetim oturumlarında, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin de gençlerle bir araya gelerek iyi örnek uygulamalarını katılımcılara aktaracak. Toplantıların çıktılarının ise bir politika notu ve rapor haline getirilecek.

ANDIZ’IN YERİNE ARDUÇ BAKACAK

Andız’ın Seferihisar Gençlik Kampı’na katılmasından dolayı 31 Temmuz-4 Ağustos tarihleri arasında yerine örgütlerden sorumlu il başkan yardımcısı Caner Arduç vekalet edecek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ